Nowoczesne prysznice bez brodzika

Nowoczesna łazienka cechuje się nie tylko unikalnym, minimalistycznym designem, ale również zapewnia maksimum komfortu. Prostym, a innowacyjnym elementem jej aranżacji jest prysznic bez tradycyjnego brodzika. Jest to rozwiązanie wygodne i nadające łazience nietypowego wyglądu.

 

Prysznice bez brodzika stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne. Najlepiej sprawdzają się w nowoczesnych łazienkach, nadając im elegancki, nowoczesny charakter. Brak ograniczenia powierzchni kąpielowej do brodzika daje możliwość dowolnego organizowania przestrzeni. Jest to rozwiązanie praktyczne i wygodne, a przy tym higieniczne i bezpieczne.

 

Nowoczesne prysznice bez brodzika sprawdzą się w małych łazienkach. Natrysk tego rodzaju nie przytłoczy małego metrażu i nada mu wrażenia przestronności. W większych łazienkach płaskie powierzchnie prysznicowe będą stanowić szykowne dopełnienie aranżacji. W tym przypadku projektanci często stawiają na otwartą przestrzeń prysznicową nieograniczoną ściankami.

 

Prysznice bez brodzika – jak montujemy?

 

Przestrzeń prysznicowa, szczególnie w małych łazienkach, może zostać ograniczona za pomocą szklanych ścianek. Może również pozostać otwarta. Prysznice bez brodzika montujemy w odpowiednio wyprofilowanej podłodze z zainstalowanym wcześniej odpływem wody. Jeśli odpływ znajduje się w podłodze, wykończona powierzchnia nie powinna wystawać ponad poziom podłogi, pod nią musi zaś zmienić się odpływ kanalizacyjny.

 

Prysznic bez brodzika jest bezpieczny, łatwy w użyciu i w czyszczeniu. To rozwiązanie świadczące o nowoczesnym podejściu do aranżacji łazienki, które będzie stanowiło wspaniałe dopełnienie każdego niebanalnego projektu.

Dodaj komentarz