Doniczki Boskke, niebanalny element wystroju

Jeśli lubisz pielęgnować rośliny i poszukujesz oryginalnych sposobów na podkreślenie ich piękna, pewnie zainteresuje cię propozycja nowozelandzkiej firmy Boskke. Wszystkim, którym znudziły się doniczki na parapetach, pomysł z pewnością przypadnie do gustu. Zaskoczy miłośników roślin i kwiatów – oraz gości odwiedzających ich mieszkania.

Sky Planter to pomysłowe doniczki, które zostały – po prostu – odwrócone do góry nogami i przystosowane do zawieszenia pod sufitem na specjalnej żyłce. Specjalna osłona zabezpiecza doniczki Boskke przed wypadaniem ziemi. Pomysł pozornie trudny do wykonania, został z powodzeniem wcielony w życie.

Z pewnością będzie to korzystne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy stawiają na nowoczesny design i ekologiczny styl życia. Rośliny w doniczkach Boskke nie wymagają częstego podlewania. Sky Planter posiada wewnętrzny magazyn wody, dzięki któremu rośliny otrzymują odpowiednie dawki wody. Jest ona doprowadzana bezpośrednio do korzeni.

Woda nie kapie i nie spływa po liściach. Doniczka jest pomocą dla wszystkich zapominalskich. Ze Sky Planter nie trzeba pamiętać o regularnym podlewaniu. Magazyn sam dostarcza roślinie niezbędne ilości wody, a dzięki specjalnemu wskaźnikowi możemy określić jej poziom. Doniczki Sky Planter dobrze sprawdzą się w małych mieszkaniach, w których liczy się każdy centymetr wolnej powierzchni i brakuje miejsca na postawienie doniczek na parapetach czy półkach.

Sky Planter, ekologiczne, pomysłowe doniczki, dodadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Z nimi zadziwisz wszystkich, którzy Cię odwiedzą, a także otoczysz się ulubiona roślinnością ze wszystkich stron.

Dodaj komentarz