Cable power czyli designerskie lampy

Plątanina kolorowych kabli, w której można się zagubić – oto, co proponuje nam Cable Power, producent nowoczesnych lamp. Jego produkty są designerskie i zupełnie wyjątkowe. Wszystkie opierają się przede wszystkim na wykorzystaniu przewodów, które zwykle ukryte są w ścianie. Wzorów i patentów do wyboru jest tak wiele, że nieprędko się z tego wyplączesz.

 

Kabelek i żarówka – najprostsza lampa świata. Czasem prostota jest jednak najciekawszym rozwiązaniem. Minimalizm jest nowoczesny, a przy połączeniu go z elektrycznym akcentem uzyskamy prawdziwie designerski, oryginalny, czasem wręcz futurystyczny efekt.

 

Lampy od Cable Power to nic innego, jak kolorowe kable w oplotach z oprawką i żarówką. Do wyboru mamy całą gamę barw, a także różne rodzaje żarówek i maskownic. Producent proponuje wiele ciekawych modeli, a każdy z nich można wykonać z użyciem wybranych przez klienta elementów z palety Cable Power. Każda lampa wykonywana jest na zamówienie, z użyciem dowolnych elementów. Każda jest zatem niepowtarzalna, wykonana ściśle wedle Twojego projektu. Jeśli nie brak Ci pomysłów, nie masz żadnych ograniczeń – może poza długością kabla, która standardowo powinna wynosić przynajmniej około dwóch metrów.

 

Kolorowe kable będą ciekawym elementem wystroju w nowoczesnym wnętrzu. Pomogą nadać mu wyjątkowy charakter i będą doskonałym wykończeniem, tak w salonie, jak w sypialni czy nawet w pokoju dziecięcym. Jeśli szukasz rozwiązań nietypowych i zwracających uwagę, będzie to doskonała propozycja dla Ciebie.

Dodaj komentarz