Bidetka do małej łazienki

Cóż takiego? Tak zwana bidetka czy inaczej bidetta to rączka bidetowa, która spełnia podobne funkcje jak bidet. Można z niej korzystać w małych łazienkach, w których liczy się oszczędność miejsca. Ma wiele zastosowań. Ułatwia dbanie o higienę osobistą, a także czystość w łaziance i w całym domu.

W małej łazience liczy się zwykle każdy centymetr kwadratowy przestrzeni. Nie ma miejsca na zamontowanie większej umywalki, a tym bardziej bidetu. Bidetka jest rozwiązaniem, które umożliwia dbanie o higienę osobistą, a także utrzymanie czystości w łazience, nawet jeśli nie dysponujesz dużą ilością miejsca.

Jest to specjalna długa rączka, którą montuje się przy umywalce. Jeśli kran jest zamontowany zbyt nisko, nie ma możliwości napełniania naczyń czy mysia większych przedmiotów. Bidetta rozwiązuje ten problem. Możemy umieścić przedmiot w umywalce i wygodnie go opłukać. Z pomocą bidetty możemy również myć zwierzęta, czy dbać o higienę osobistą – w podobny sposób jak podczas korzystania z bidetu.

Bidetka jest często stosowana w łazienkach i pomieszczeniach godspodarczych w firmach, by umożliwić pracownikom wygodny dostęp do wody. Jest również coraz bardziej popularna w mieszkaniach. Nie zajmuje miejsca, wygląda estetycznie, a także daje bardzo wiele dodatkowych możliwości.

Nie jest to może wymarzone, luksusowe wyposażenie, jednak gdy dysponujemy bardzo niewielką przestrzenią, można z niego skorzystać, jest to bowiem wygoda, która niewiele kosztuje i nie wymaga dużego wysiłku.

 

Dodaj komentarz