designerskie lampy

Aranżacja wnętrza w kobiecym stylu shabby chick-antique

Wnętrza urządzone w stylu shabby chic z pewnością będą odbiegały od popularnych aranżacji, zachwycą swoim designem i oryginalnością. Styl shabby chic jest jednym z najpopularniejszych stylów urządzania wnętrz, a jednocześnie sprawia, że każde pomieszczenie jest niepowtarzalne. Mieszkanie urządzone w tym stylu będzie romantyczne i kobiece. Znajdziemy w nim jasne pastelowe kolory , drewniane podłogi, koronkowe haftowane poduszki i sprzęty, które noszą ślady zużycia i starzenia.

Będzie ono ciepłe i przytulne, zachwycą nas swoim urokiem i klimatem. Styl shabby chic nawiązuje do stylu angielskiego lub francuskiego, inspirowany jest wielskim stylem dekoracyjnym. Niejednorodność i łączenie przedmiotów o różnych formach jest podstawą tego stylu.

Nowoczesne kanapy i designerskie lampy zestawia się z masywnym wiejskimi stołami i bogato zdobionymi fotelami. Salon urządzony w takim ponadczasowy klimacie będzie bardzo reprezentatywny , a zarazem przytulny i wygodny. W sypialni ważnym elementem są motywy kwiatowe na poduszkach i tkaninach, oraz koronkowa pościel. Dopełnienie stanowią lampy, żyrandole, obrazki i zegary.

Kuchnia w stylu shabby chick będzie miał w swoim wystroju dużo mebli i dodatków. Będzie wypełniona ciepłą bielą przełamaną ornamentami ziół, lawendy i tymianku. Wyposażona będzie w piękną porcelanową zastawę, haftowany obrus i pastelowe serwetki. W łazience wykończonej materiałami z drewna i kamienia dominującym elementem będzie wolno stojąca wanna oraz lustro w grubej ozdobnej ramie.

Dodaj komentarz